Industrial Access SA -
Acces & Lifting Division

Phone     +40 21 313.02.00
Mobile     +40 747 28.85.60

 

Contact form

 

 

Contact - Industrial Access SA

     

INDUSTRIAL ACCESS SA

 


Capital Social Subscris si Varsat 8.388.000 RON
CUI RO 17310790
Registrul comertului J40/4133/2005
IBAN Cont RON: RO54 PIRB 4201 7035 9900 1000

Cont EUR: RO20 PIRB 4201 7035 9900 2000
Banca Piraeus Bank Romania Suc. Carol
Sediu social
Str. Nerva Traian Nr. 3, City Business Center, 031041, Sector 3, Bucharest, Romania
Telefon +40 21 313.02.00
Fax +40 21 313.02.99
GSM +40 747 28.85.60
E-mail office@industrialaccess.ro
WEB www.industrialaccess.ro
www.nacele-jlg.ro
Adresa de facturare Str. Nerva Traian Nr. 3, City Business Center, 031041, Sector 3, Bucharest, Romania

 
Persoana de contact Stefan Ponea - Managing Partner
E-mail sponea@industrialaccess.ro

 
   
PUNCTE DE LUCRU ROMANIA
   
   
Bucuresti NORD Calea Bucuresti 93 (DN1 / E60), 075100, Otopeni, Ilfov, Romania
Telefon +40 31 405.68.00
Fax +40 21 351.37.59
GSM +40 747 28.85.60
e-mail otopeni@industrialaccess.ro
   
   
Bucuresti SUD Sos. Giurgiului Nr. 48G, DN5 (E70 / E85), 077120, Jilava, Ilfov, Romania
Telefon +40 21 457.06.69
Fax +40 21 457.06.03
GSM +40 747 28.85.58
e-mail jilava@industrialaccess.ro
   
   
Timisoara Sacalaz, DN59A, 307370
GSM +40 747 28.80.34
e-mail timisoara@industrialaccess.ro
   
   
Cluj Strada Principala, Nr. 7A, Tureni, DN 15, (E60), 407560, Cluj, Romania
GSM +40 747 28.80.35
e-mail cluj@industrialaccess.ro
   
   
Iasi 34/1 Letcani, DN 28, (E85), 707280, Iasi, Romania
GSM +40 747 28.80.42
e-mail iasi@industrialaccess.ro
   
   
Constanta PARC V389/5/1a, Palazu Mare DN 2A, (E60), 900002, Constanta, Romania
GSM +40 747 28.80.45
e-mail constanta@industrialaccess.ro
   
   
SUBSIDIARE INDUSTRIAL ACCESS SA ROMANIA:
   
Industrial Access EOOD, BULGARIA
SOFIA  
Capital 5.000 EUR ~ 10.000 BGN
VAT  
Commerce Code 200241505
IBAN Cont BGN: BG06 TTBB 9400 1523 7293 37

Cont EUR: BG27 TTBB 9400 1523 7293 47
Bank Societe Generale Express Bank Sofia
Headquarter
3 Okolovrasten Pat, BG-1000, Malinova Dolina between Simeonovo and Bistritza, Sofia, Bulgaria
Phone +359 2 9613 666
Fax +359 2 9613 444
GSM +359 888 988 678
E-mail office@industrialaccess.bg
WEB www.industrialaccess.bg
www.jlg.bg
   
   
ICS Industrial Access SRL, MOLDOVA
Chisinau  
Capital 5.000 EUR ~ 77.627,50 MDL
VAT 1008600031805
Commerce Code  
IBAN Cont MDL: 2251803299

Cont EUR: 2251803299
Bank Victoria Bank Filiala Nr. 3, Chisinau
Headquarter
77 Vasile Parcalab, MD - 2012, Chisinau, Moldova
Phone +373 22 22 40 11
Fax +373 22 22 27 66
GSM +373 79 999 077
E-mail office@industrialaccess.md
WEB www.industrialaccess.md
www.nacele-jlg.md